PAR UZŅĒMUMU


SIA "Mītavas statuss" specializējas ūdensapgādes, ugunsdzēsības, kanalizācijas un apkures sistēmu montāžā un projektēšanā, kā arī to apkalpošanā un remontā.

SIA "Mītavas statuss" tika dibināta 1995.gadā Jelgavā, Latvijā. Laika gaitā uzņēmums ir uzkrājis bagātu darba pieredzi, ir veiksmīgi iekarojis vietu Latvijas tirgū un nemitīgi turpina attīstīties. Saviem klientiem uzņēmums sniedz profesionālus pakalpojumus, izmantojot pasaules vadošo uzņēmumu materiālus un aprīkojumu. Kvalitatīva montāža un plašs izejmateriālu sortiments ļauj īstenot vissarežģītākos projektus, kas saistīti ar ūdensapgādi, kanalizāciju un apkuri. Nepieciešamības gadījumā var tikt izveidots arī individuālais projekts.

2010.gadā SIA „Mītavas statuss” ir izgājusi  Zviedrijas būvniecības tirgū un aktīvi realizē projektus daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamos namos. Darbi tika veikti tādās pilsētās kā Stokholma, Vasteras, Upsāla, Orebro, Malme, Gotlandes salā, u.c. Visi projekti atbilst Zviedrijas būvniecības standartiem.

SIA „Mītavas statuss” ir „Latvijas Celtnieku arodbiedrības” un Zviedrijas arodbiedrības „VVS Företagen” biedrs.

MŪSU SERTIFIKĀTI  


 
vvs Kiwa-2 Kiwa Wilo seminārs VVS Företag biedrs VVS Företag drošās ūdens uzstādīšanas sertifikāts Viega seminārs Viega seminārs UPONOR apmācības UPONOR apmācības UPONOR apmācības UPONOR apmācības UPONOR apmācības TODISTUS, ugunsbīstamo darbu veicējs A.Rudaks TODISTUS, ugunsbīstamo darbu veicējs A.Parafjanovičs FAN seminārs